Otevřené dopisy

PSÍ STRÁNKY FALCO © Viktor Dostál

Tato rubrika má jediný účel. Jak ukázaly roky mé praxe, je bohužel zapotřebí občas uvést některé věci na pravou míru a nenechat křičet jen ty, kteří mají životní potřebu pomlouvat, lhát a hanobit - protože sami nic nedokáží a řídí se pak klasickým českým přístupem lidi slabých a zamindrákovaných (a kteří tak často účelově činí i "ve službách" někoho zcela jiného). Děje se tak povětšinou na anonymních internetových fórech, kde jsou tito pisatelé v drtivé většině případů statečně schováni za různými přezdívkami, ale jak se ukázalo, lhát a pomlouvat lze i na stránkách některých kynologických časopisů. A protože věřím ve zdravý úsudek a názor lidí, kteří mne poznali, poznávají a v budoucnu i se svými pejsky poznají, budu se (pokud k tomu bude skutečně závažný důvod) k některým věcem, které se mne osobně nebo mých aktivit týkají,  vyjadřovat i já. Nebude to často - a bude to vždy pouze zde, na těchto PSÍCH STRÁNKÁCH a pod mým jménem, kterým se nestydím pod svoje texty podepsat, formou tzv. otevřených dopisů.

PRO VŠEOBECNÉ POVĚDOMÍ ZDE DEKLARUJI A PROHLAŠUJI, ŽE:

"Na žádné internetové diskuzi se nevyjadřuji k žádné problematice, ať již psí nebo lidské, ani pod svým jménem, jeho zkratkou nebo pod jakoukoliv přezdívkou. Nezakládám témata, nepíši příspěvky, neodpovídám a nereaguji na invektivy. Vše potřebné sděluji výhradně prostřednictvím svých PSÍCH STRÁNEK FALCO, nečiním tak prostřednictvím jiných webů nebo jakoukoliv jinou zprostředkovanou formou."

Viktor Dostál, PSÍ ŠKOLA FALCO

• V dnešní době již neaktuální kauzy jsou přesunuty do archívu.