PSÍ STRÁNKY FALCO  
... unikátní metoda přirozené komunikace se psy!      

 

Mobilní aplikace Falco

 

Moderní technologie mohou být přínosné i pro majitele pejsků. V dnešní době jsou již velmi rozšířené a lehce dostupné tzv. chytré telefony (smartphony), které umožňují provozovat aplikace šité na míru. Mobilní telefony se správnými aplikacemi jsou navíc velmi šikovné v běžném venkovním terénu, tedy prostředí, kde se se svými pejsky tak často pohybujeme. Stačí mobil vytáhnout, spustit konkrétní aplikaci a velmi rychle zjistit potřebnou informaci nebo si ve volné chvíli přečíst článek...

Proto jsem se rozhodl pro vývoj tohoto typu mobilnich aplikací. Budou obsahovat nejen moje nápady a vývojářskou práci, ale především moje znalosti a informační hodnotu z oblasti pejskařské. Aplikace jsou určeny pro platformu Android - je v našich zemích na chytrých telefonech zdaleka nejrozšířenější, v dnešní době lze telefon s tímto operačním systémem pořídit již za velmi nízké ceny, často jsou přidávány zdarma jako bonus k jiným výrobkům nebo službám. Telefony s operačním systémem Android jsou jednoduše z mnoha hledisek nejdostupnější a jejich obsluha je velmi intuitivní, proto moje volba jednoznačně padla na tuto platformu.

„Aplikace pro vás a vaše pejsky...“

 

PSÍ STRÁNKY FALCO

FALCO DOG RESCUE

FALCO PSÍ PRŮVODCE

 

   PSÍ STRÁNKY FALCO

Android

Aplikace má svoji vlastní rubriku

PSÍ STRÁNKY FALCO pro smartphony na platformě Android

kde najdete všechny potřebné informace, videonávod, uživatelský manuál a odkaz ke stažení...

 

 

   FALCO DOG RESCUE

Android

Aplikace má svoji vlastní rubriku

FALCO DOG RESCUE pro smartphony na platformě Android

kde najdete všechny potřebné informace, videonávod, uživatelský manuál a odkaz ke stažení...

 

 

   FALCO PSÍ PRŮVODCE

Distribuce této aplikace je již ukončena a FALCO PSÍ PRŮVODCE je plně nahrazen svojí druhou generací - viz následující odkaz:

PSÍ STRÁNKY FALCO pro smartphony na platformě Android

*** Popis aplikace a screenshoty zde zůstávají uloženy pro dokumentační účely. ***

 

  ... mobilní aplikace pro OS  Android

 

Součástí aplikace je widget pro zobrazení stavu modulů KLÍŠŤOVÁ AKTIVITA, MŮJ PES a INFOSLUŽBA FALCO - lze z něj také přímo spouštět samotnou aplikaci.

 

Základní popis a ovládání aplikace

Aktuální verze aplikace obsahuje následujících 9 modulů:

 

V následujícím popisu budou jednotlivé moduly rozebrány podrobně.

 

 

Modul MŮJ PES je od verze 3.0 nedílnou součástí aplikace. Je nejen velmi šikovnou a pohotovou náhradou očkovacího průkazu/pasu a přehledem informací o vašem pejskovi, ale také inteligentním hlídačem důležitých psích termínů (vakcinace, odčervení, hárání fenek).

V oddílu Identifikace je možné zadat: jméno, plemeno, datum narození, pohlaví, identifikační číslo (čip/tetování), barvu a druh srsti, zvláštní znaky, hmotnost, výšku v kohoutku. Je možné přidat i fotografii vašeho pejska nebo fenečky!

V oddílu Veterina lze z vašeho telefonního adresáře zadat telefonní kontakt vašeho veterináře/kliniky (a přímo odtud otevřít kontaktní kartu a následně volat/psát) včetně přiřazeného avatara a ordinační doby. Dále lze zadat termíny nejbližší vakcinace (vzteklina/trojkombinace/infekční kašel/borelióza/tetanus), datum posledního provedeného odčervení, datum posledního použití protiklíšťového přípravku, datum před/posledního epileptického záchvatu a datum posledního hárání vaší fenky. Součástí tohoto oddílu jsou i základní fyziologické hodnoty psa včetně dalších údajů plus jasné a přehledné postupy první pomoci při selhání vitálních funkcí psa.

To ale není všechno;)

Pointa je v následujících vychytávkách...


Všechny uvedené termíny, tedy všechny vakcinace, odčervení, protiklíšťový přípravek a hárání, jsou monitorovány podle následujích pravidel:

WIDGET/NOTIFIKACEnotifikace (2x denně mezi 10.-11.hod. a 16.-17.hod.), pokud

- vakcinace: aktuální den = termín
- odčervení: aktuální den > termín + 90 dní (cca 3 měsíce) a zároveň aktuální čas < termín + 91 dní
- klíšťata: aktuální den > termín + 30 dní (cca 1 měsíc) a zároveň aktuální čas < termín + 31 dní
- hárání: aktuální den > termín + 180 dní (cca 6 měsíců) a zároveň aktuální čas < termín + 181 dní


indikace (červený "štít"), pokud
- vakcinace: aktuální den >= termín
- klíšťata: aktuální den >= termín + 30 dní

APLIKACE
indikace (červené tlačítko), pokud
- vakcinace: aktuální den >= termín
- odčervení: aktuální den > termín + 90 dní (cca 3 měsíce)
- klíšťata: aktuální den > termín + 30 dní (cca 1 měsíc)
- hárání: akruální den > termín + 180 dní (cca 6 měsíců)


zobrazení data vakcinace v oddílu Veterina:
červený text v bílém poli:
  - vakcinace: aktuální den > termín - 30 dní
  - odčervení: aktuální den > termín + 90 dní
  - klíšťata: aktuální den > termín + 30 dní
  - hárání: aktuální den > termín + 180 dní
žlutý text v červeném poli
  - vakcinace: aktuální den >= termín


Aplikace FALCO PSÍ PRŮVODCE tedy nejen časové údaje zaznamenává, ale také hlídá (a v případě vakcinací jeden měsíc předem indikuje blížící se termín) a upozorňuje na aktuální nebo již překročené termíny!

Poznámka: pro zde uvedené notifikační funkce je již z funkčního principu nezbytně nutné, aby byl nainstalován i widget FALCO.

   

 

Mezi oddíly Identifikace a Veterina se přepínáte prostřednictvím záložek na spodním okraji displeje. Klepnutím na "tužku" se dostanete do editačního režimu vybrané položky. Datum lze zadat/smazat, v zadávání plemene vyberete položku z roletového seznamu, totéž při zadávání kontaktu ze svého telefonního adresáře. Fotku pejska přidáte klasickým postupem.
Nezapomeňte, že klepnutím na ikonku "sluchátka" v avatarovém poli Veterinář/Klinika otevřete přímo kartu kontaktu, se kterou můžete pracovat již klasickým postupem (tedy z ní volat, psát sms nebo email)!

Do oddílu Veterina se dostanete také přímo klepnutím na červené tlačítko v případě aktivní notifikace.

 

 

Modul PRVNÍ POMOC zahrnuje stručný, pohotový a jasně pochopitelný návod (včetně příznaků a stupně ohrožení) pro řešení základních psích úrazů, které se především (ale nejen) v letní sezóně mohou přihodit - ve stresové situaci, kdy člověk začne panikařit, může rychlý a správný postup zachránit psí život! Stačí vytáhnout smartphone a podívat se do aplikace FALCO PSÍ PRŮVODCE...

Klepnutím na ikonky v liště vyberete požadované zobrazení.

 

 

Modul KLÍŠŤOVÁ AKTIVITA zobrazuje průběžně aktualizovanou týdenní předpověď předpokládané aktivity klíšťat. Od verze 2.0 je součástí aplikace také widget "FALCO", který zobrazuje denní aktuální stav klíšťové aktivity, k dispozici jsou 3 režimy zobrazení (viz Menu/Nastavení). V případě extrémní aktivity se zobrazí notifikační zpráva. Pro správnou funkci je samozřejmě podmínkou mobilní internetové připojení.

Widget se automaticky aktualizuje každou hodinu, jeho obsah je obnoven také v okamžiku, kdy je klepnutím na něj spuštěna aplikace. Pokud je stupeň aktivity zašedlý
, pak byl poslední pokus o načtení proveden při vypnutém internetovém spojení a je zobrazena poslední úspěšně načtená hodnota.

   

Toto zobrazení indikuje neaktivní období (zimní sezóna).

 

Modul klíšťová aktivita ukončíte tlačítkem <Zpět> nebo klepnutím na šipku v horní liště.

 

 

Do verze 7.0 jsem přidal modul VÝCVIKOVÝ SERVIS FALCO. Zdaleka ne každý problém lze vyřešit pouhým zodpovězením dotazu v Poradně - často bývají příčiny konkrétního problému složité a nemají svůj zdroj pouze v pejskovi, leckdy není možné problém řešit bez přímého kontaktu se psem a jeho majitelem. Navíc je každý pejsek přesným odrazem svého majitele - jeho problémy nebo nevhodný přístup se pak zcela zákonitě projeví právě na jeho čtyřnohém kamarádovi. A v neposlední řadě: nic nenahradí praxi a sledování mé práce s pejskem "na vlastní oči" - je to nejefektivnější metoda, jak se sám něco naučit.

Proto vznikl můj INDIVIDUÁLNÍ VÝCVIKOVÝ SERVIS FALCO, který je založen na principu přímé práce s klientem a jeho psem. Jedná se o individuální kurs, věnuji se po dobu jeho konání jen jednomu klientu a jeho pejskovi/pejskům - v praktickém prostředí běžného provozu, ne za plotem nebo ohradou.

Články obsahující i fotografický materiál jsou jen výběrem z mnoha příběhů mé práce s pejskem a jeho člověkem, seznam je čas od času aktualizován.

Pro tuto funkci je zapotřebí internetové (mobilní) připojení.

 

Po spuštění modulu VÝCVIKOVÝ SERVIS FALCO se načte seznam článků. Klepnutím na požadovanou položku je možné si daný článek přečíst. Okno seznamu zavřete stiskem tlačítka smartphonu <Zpět> nebo klepnutím na šipku v liště okna.

 

 

Rozšířením aplikace je od verze 6.0 modul VIDEA PSÍ ŠKOLY FALCO. Umožňuje přímé přehrání vybraného klipu a přečtení souvisejícího článku.

Do přehledu videoklipů jsem až na výjimky zařadil všechna zatím existující videa, seznam samozřejmě bude i v budoucnu průběžně aktualizován. Najdete zde tedy zpětné vazby klientů mých individuálních výcvikových servisů stejně jako klipy ze soustředění nebo videa natočená s mými vlastními pejsky...

Pro tuto funkci je samozřejmě zapotřebí internetové (mobilní) připojení.

 

Po spuštění modulu VIDEA PSÍ ŠKOLY FALCO se načte seznam klipů. Klepnutím na požadovanou položku se klip přehraje v externím YouTube přehrávači. Klepnutím na "odkaz" je možné si přečíst související článek. Okno seznamu zavřete stiskem tlačítka smartphonu <Zpět>.

 

 

MALÝ PŘEHLED PSÍCH PLEMEN v našich končinách rozšířených nebo jiným způsobem zajímavých, jehož základním specifikem je na rozdíl od všech jiných podobných přehledů a psích atlasů skutečnost, že popis plemen a jejich povah vytvářím sám na základě svých zkušeností a konkrétních i obecných znalostí získaných za léta mé praxe s pejsky. Nejedná se tedy o žádné paskvily typu "najdi na netu, zkopíruj a vlož" nebo populisticky zkreslené definice, jedná se o moje vlastní posouzení a troufám si říci, že posouzení objektivnější a pravdivější než naprostá většina těch, se kterými přijdete do styku (čemuž odpovídá i zpětná vazba majitelů psů). Popisy plemen jsou psány s důrazem na opravdu důležité skutečnosti, stručně a jasně tak, aby se v nich uživatel neztratil a dokázal si podstatné věci zapamatovat. Znovu zdůrazňuji - nejde o všeobecný psí atlas, ale o moje vlastní zkušenosti a znalosti.
(Jako perličku zde uvedu, že se mi někteří lidé sami svěřili, že si ve volných chvílích /autobus, čekárna atd./ moje popisy plemen studují - a pro mne je to nejlepší důkaz, že tento modul aplikace má svůj velký přínos.)

Popis každého plemene obsahuje celkovou fotografii, detail hlavy, zařazení v klasifikaci FCI a dále základní popis jeho exteriéru, povahy, historie plemene a vhodnosti/nevhodnosti pro určité typy lidí. Od verze 2.0 je v popisu povahy uveden i velmi důležitý a nikde jinde neuváděný věk psychické dospělosti.

Aplikace dále obsahuje základní filtr plemen podle zařazení FCI, velikosti a typu srsti.

     

Klepnutím na položku seznamu vyberete plemeno, tlačítky vyberete požadovaný popis. Okno s textem zavřete tlačítkem smartphonu <Zpět> nebo klepnutím na šipku v horní liště okna. Do seznamu se vrátíte tlačítkem smartphonu <Zpět>, klepnutím na šipku v horní liště aplikace nebo klepnutím na horní fotku. Výběr plemen (filtr) je k dispozici po klepnutí na ikonku "trychtýře" v horním pravém rohu displeje.
Dlouhým podržením v seznamu plemen otevřete okno s detailem hlavy, zavřete je tlačítkem smartphonu <Zpět> nebo klepnutím kdekoli v oblasti okna.

 

 

Novým modulem aplikace je od verze 4.0 FOTOGALERIE FALCO. Umožňuje na displeji smartphonu zobrazit nejen libovolný psí snínek ze stejnojmenné fotogalerie na PSÍCH STRÁNKÁCH FALCO, ale na rozdíl od originálu jsou plemena seřazena podle abecedy/věku a navíc je možné v nich i vyhledávat. Filtrování funguje nejen podle plemen, ale např. také podle pohlaví nebo věku - prohledává se celý popis fotografií.

Zobrazení fotogalerie je nezávislé na verzi aplikace (4.0 a vyšší), veškeré aktualizace fotogalerie jsou prováděny na mém webu. Popisy fotografií jsou dodané jejich autory, pouze některé jsem oproti webové verzi trochu upravil pro lepší přehlednost.

Pro přístup do fotogalerie je samozřejmě zapotřebí internetové (mobilní) připojení.

(Stejně jako v aplikaci samotné tímto znovu děkuji všem, kdo fotkami svých čtyřnohých kamarádů do fotogalerie přispěli.)

 

Po spuštění modulu FOTOGALERIE se načte aktuální seznam a po klepnutí na požadovanou položku se zobrazí fotografie. Tu pak můžete zavřít klepnutím nebo stiskem tlačítka smartphonu <Zpět>.
Do políčka "Sem zadejte hledaný text..." můžete zadat libovolný textový řetězec, po klepnutí na ikonku lupy se seznam podle něj vyfiltruje. Klepnutím na ikonku křížku se opět načte seznam kompletní.

 

 

Novým modulem aplikace je od verze 5.0 modul PSÍ PŘÍBĚHY. V podobě optimalizované pro displej smartphonu umožňuje pohodlnou formou čtení jednotlivých příběhů, ke každému je přidaná (pokud ji autor příběhu zaslal) i související fotografie.

Pro začlenění této rubriky PSÍCH STRÁNEK FALCO jsem se rozhodl po jednoduché úvaze. Jsou to autentické příběhy lidí a jejich psů, které oni sami sepsali a poslali k uveřejnění na PSÍ STRÁNKY FALCO. Jsou poučné a je vhodné se k nim čas od času vracet a uvědomit si, jak moc pro naše čtyřnohé kamarády znamenáme - a jak moc by oni měli znamenat pro nás. A využít k tomu třeba volné chvilky čekání například u lékaře nebo během cestování vlakem či autobusem se mi zdá pro podobné účely naprosto ideální...

Pro tuto funkci je samozřejmě zapotřebí internetové (mobilní) připojení.

(Děkuji všem, kdo přispěli nebo v budoucnu svým příběhem do této rubriky PSÍCH STRÁNEK FALCO přispějí.)

 

Po spuštění modulu PSÍ PŘÍBĚHY se načte seznam příběhů a po klepnutí na požadovanou položku se otevře okno, ve kterém se zobrazí text vybraného příběhu. Okno můžete zavřít klepnutím na ikonu v pravém horním rohu nebo stiskem tlačítka smartphonu <Zpět>.

 

 

Dalším modulem aplikace je INFOSLUŽBA FALCO. Také zcela nová, unikátní záležitost - jedná se o informační kanál, kterým se k uživatelům aplikace FALCO PSÍ PRŮVODCE budou dostávat zprávy nejrůznějšího typu. Tedy nejen zprávy PSÍ ŠKOLY FALCO (aktualizace webu, aktualizace aplikací, zajímavosti, akce, různé komentáře apod.), ale i zprávy jiné - například upoutávky na různé internetové zdroje, ale mohou se tu objevit i zprávy urgentní, třeba hledaný pejsek, nalezený pejsek... (I když v tom posledním bodě jsem už skeptický - lidé jsou líní, strašně líní, a pokud určitá činnost vyžaduje víc než dvě kliknutí myši, jdou od toho. Příkladem budiž navzdory svému potenciálu stále málo využívaný FALCO DOG RESCUE...)

Nápadům se meze nekladou, možností využití může být spousta a navíc se jedná o první verzi infoslužby - kdo ví, odkud přijde inspirace na její další zdokonalování...

Infoslužba je součástí automatické aktualizace - pokud tedy máte nainstalovaný widget a mobilní datové připojení, budete o každé zprávě vědět. Bude indikovaná jak ve widgetu, tak v samotné aplikaci zeleným symbolem/tlačítkem. Po jeho stisku se zpráva stáhne a otevře. Podtržené texty (aktivní odkazy) se po klepnutí otevřou v externím internetovém prohlížeči.
Pokud nemáte instalovaný widget, lze zprávu otevřít klasicky prostřednictvím hlavního menu (stejný způsob je zapotřebí použít v demoverzi, viz níže). Okno se zprávou zavřete stiskem tlačítka smartphonu <Zpět>.

 

 

Distribuční kanál a aplikační model

Aplikace je distribuována výhradně prostřednictvím webu PSÍ STRÁNKY FALCO ve standardním tvaru .apk (aplikace OS Android), k jejímu úspěšnému nainstalování je pouze v nastavení mobilního telefonu zapotřebí dočasně povolit instalaci aplikací z alternativních zdrojů.

Aplikace je od verze 7.7 uvolněna jako bezplatná, je tedy pro všechny zájemce k dispozici ZDARMA!

 

Kompatibilita a další informace

 

Aplikace je napsána tak, aby byla maximálně rychlá, efektivní a s vysoce intuitivním ovládáním dle běžných standardů (dotykový displej/tlačítka).
Běží na starších i nejnovějších verzích operačního systému Android, není náročná na systémové prostředky a je nezávislá na rozlišení displeje.
Lze ji spustit i na levných modelech smartphonů..

V aplikaci je k dispozici volitelná kontextová nápověda, která je po prvnim spuštění aplikace aktivní a provede uživatele základními postupy jejího ovládání. Nápovědu lze z hlavního menu kdykoli zapnout nebo vypnout.

Internetové připojení není zapotřebí pro základní modul přehledu psích plemen, modul první pomoci nebo modul MŮJ PES, což je obrovská výhoda této aplikace. Pro plnohodnotné využití aplikace je však mobilní nebo wifi připojení základní podmínkou

 

 

 

Závěrem...

Rád přicházím s novými nápady - s něćím, s čím ještě nikdo nepřišel... s něčím, co ještě na trhu není... a něčím neotřelým, zajímavým a užitečným.

Aplikace obsahuje moji práci, můj čas a moje znalosti jak z hlediska mé pejskařské odbornosti, tak z hlediska mé programátorské práce.

A jelikož mě zajímal názor "z druhé strany", nechal jsem (dnes už před delším časem) dva uživatele/betatestery napsat recenzi aplikace (verze 3.0)...

(oběma tímto ještě jednou velice děkuji za čas strávený nad testováním a recenzemí)

 

1/ Recenze z pohledu pejskaře

Dobrý večer , pane Dostál !

Nejprve mi dovolte , abych Vám vyjádřila svůj obdiv . Nejen za to, co děláte pro pejsky a jejich majitele , ale i za to , jak se stále snažíte pro nás , majitele pejsků , vymyslet, vyrobit a dát do provozu novinky , které nám velice pomáhají.

Chtěla bych Vám napsat pár řádek k Vašemu novému programu ,Falco , psí průvodce , který si můžeme každý z nás ( za směšnou částku ) nainstalovat do svého mobilního telefonu. Poctivě jsem si Vaši celou aplikaci vyzkoušela, prozkoumala. Vzala jsem si plemeno po plemeni, přečetla vše , co o každém plemeni píšete, od historie až po exterier, povahu, pro koho jsou vhodná. Vaše informace jsou pro nás o to cennější , protože je zde uvádíte pravdivě,z Vašich zkušeností , které jste s každým plemenem získal. Kdybychom se řídili dle Encyklopedií,tak musíme mít doma každé plemeno,protože každé plemeno je , dle Encyklopedie, stvořeno pro nás . Co je naprosto jedinečné a nepřekonatelné , je Očkovací průkaz v mobilu , kam si zadáme vše o našem pejskovi , včetně fotografie , kterou si můžeme dle libosti kdykoliv měnit, Veterinární ordinaci , kam s pejskem chodíme a co je velmi důležité - plán očkování , hlídání termínů a upozornění,včetně odčervení a u feneček hárání . Skvělé ! Veškeré základní informace o tělesné teplotě pejska apod. Co si více přát ? Z mého hlediska naprosto geniální a jedinečné. A ještě se staráte o aktualizace a upozornění nám přijde na mobil...

Za nás všechny Vám moc děkuji a tleskám !!

S pozdravem

Kotková Z.

 

2/ Recenze z pohledu technicky založeného uživatele

Rád by som napísal pár postrehov a skúseností z používania aplikácie Falco Psí Prúvodce autora Viktora Dostála. Myslím, že táto aplikácia pre platformu Android je rozhodne výnimočná, v podstate nemá žiadny ekvivalent v slovenskom ani českom jazyku v obchode Play. Recenziu píšem z pohľadu dosť náročného používateľasmartfónu,nemám psíka, takže som si v aplikácii vytvoril virtuálneho :-).

Aplikáciu, ku ktorej je aj widget som používal už aj v predchádzjúcej verzii,takže môžem zodpovedne prehlásiť, že autor na novej verzii významne zapracoval graficky aj funkčne. Je spracovaná v modernom material dizajne, prehľadná,graficky veľmi podarená. Za povšimnutie stoja animácie pri prechádzní jednotlivých funkcií,ktoré spríjemňujú používanie.

Základom aplikácie je prehľad psích plemien,ktorých popis nie je z nejakého atlasu, ale vychádza z autorových bohatých skúseností s psíkmi. Nebudem jednotlivé kategórie v prehľade rozpisovať, všetko je pekne vidieť na screenshotoch z aplikácie.

Veľmi sa mi páči vychytávka,vďaka ktorej sa pri prehliadaní detailov v konkrétnemom plemene kliknutím na plochu dostanem na základný prehľad plemien. Ešte efektnejšia funkcia je zakompovaná v základnom prehľade a to, že pri podržaní prstu na vybratom plemene sa objaví detail hlavy psíka. Pri hľadaní plemena pomáha aj zabudovaný filter s rôznymiparametrami hľadania, napr. podľa veľkosti,typu srsti, alebo skupiny FCI.

Významnou súčastou aplikácie je sekcia Múj pes, ku ktorej sa dostanem jednoducho cez ikonu v pravej hornej časti. Je rozdelená na dve záložky, Identifikace a Veterina v ktorých si majiteľ psíka môže uložiť širokú paletu údajov o svojom štvornohom priateľovi.

Pri tejto sekcie sa dostávam k výbornej funkcionalite a to upozorňovanie na termíny očkovania, hárania fenky a odčervovania. Tieto upozornenia vidieť na widgete k aplikácii, ktorý má veľkosť 1x1, aj v notifikačnej oblasti smartfónu. Súčasťou aplikácie a widgetu je aj Aktivita klíšťat, ktora je tiež graficky veľmi pekne spracovaná,pričom na widgete vidieť stupeň zamorenia v percentách,alebo stupňoch,podľa nastavenia. Nastaviť sa dá aj grafická podoba widgetu, takže si určite každý vyberie.

Ešte by som spomenul kategóriu První pomoc, kde sú veľmi prehľadne na záložkách jednotlivé kategórie prvej pomoci. Tu sa mi mimoriadne páči grafika, aktívna záložka je farebne, neaktívna čiernobielo, čo významne prispieva k prehľadnosti a jednoduchosti ovládania aplikácie.

Ďaľšou príjemnou súčasťou aplikácie je vypínateľná nápoveda, ktorá uľahčuje orientáciu v aplikácii menej skúseným užívateľom.

Záverom by som teda veľmi rád odporučil aplikáciu všetkým psíčkárom, autor si na nej dal naozaj záležať!

Miro Mali

 

FALCO PSÍ PRŮVODCE

7.83 UNLIMITED

 Distribuce této aplikace je již ukončena a FALCO PSÍ PRŮVODCE je plně nahrazen svojí druhou generací - viz následující odkaz: 

PSÍ STRÁNKY FALCO pro smartphony na platformě Android

Seznam změn:

 

Zpět na hlavní stránku

 


Copyright © 2000-2024 Viktor Dostál - Psí škola FALCO
All Rights Reserved/Všechna práva vyhrazena.
WWW stránky založeny 20.10.2000